Antoine minkštiklis "Jasmin"

 • Kraunamos nuotraukos
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Pristatysime per 1-2 d.d.
  Kaina Antoine skalbikliai Kiekis Pirkti
  Kaina 2200
  750 ml
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2200 taškų.

  Ar esate patyrę, kad išskalbus patalynę ar rūbus, jie vis tiek turi išlikusį nemalonų kvapą? Prancūzų gamintojo "Antoine" skalbimo priemonės išgelbės Jus iš nemalonios padėties - padės panaikinti visus nemalonius kvapus ir Jūsų skalbiniams suteiks malonų, bet neįkyrų aromatą.

  Kvapas moterims. „Antoine Pour Elle“ – tai klasikinio kvapo pagrindu sukurta kompozicija, praplėsta moteriškais rožinių medžiagų kvapais. Iš pradžių užuodžiate tik moteriškus kvepalus, tačiau greit paaiškėja, kad vyriško aromato nereiks toli ieškoti. Dominuojančios kvapų natos: jazminas, pakalnutė, vanilė, pačiulis .

 • ANTOINE skalbinių minkštiklis ne tik minkština jūsų skalbinius, tačiau prie skalbiklio naudojant ir minkštiklį garantuojamas intensyvesnis kvapas.

  "Jasmin" minkštiklis tai -

  - Koncentruotas produktas (3:1);
  - 1 kamštelio (20 ml) pakanka išskalbti 10 marškinėlių arba 3 kg drabužių ;
  - Galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje;
  - Jeigu norite išvengti nepageidaujamo dviejų skirtingų kvapų susimaišymo, rekomenduojame naudoti vienodai kvepiančias priemones (skalbiklis + minkštiklis).

  Talpa: 750 ml. Minkštiklio užteks apie 30 skalbimų.

  Kvapas - jazminas, pakalnutė, vanilė, pačiulis

  "Antoine" priemonių gamybai naudojamos išskirtinės haute couture kokybės žaliavos, paprastai naudojamos tik aukščiausio lygio parfumerijoje. Taip pasiekiamas gaminių išskirtinumas. Antoine kvapai labai gerai išlieka audiniuose.

 • Jus taip pat gali dominti